Proč AUTOSPHERE? Objevte naše benefity

Certifikát a protokol prohlídky vozu

Certifikované vozy z programů prodeje ojetých vozidel Emil Frey Select, Peugeot Vyzkoušené Vozy, Citroën Select, Opel Vyzkoušené Vozy a DS Certified prochází celkovou kontrolou podle servisních a prodejních standardů autorizovaných dealerů.

Kontrolou a certifikací může projít pouze vozidlo s jasným původem, servisní historií, bez závad a v odpovídajícím technickém stavu.

Potvrzením skutečnosti, že vozidlo prošlo pečlivou kontrolou v našich servisech, je certifikát a protokol prohlídky vozu, kde jsou uvedené všechny důležité technické i servisní údaje o vozidle a jeho stavu.

Záruka

K našim vybraným vozům získá zákazník zdarma rozšířenou nadstandardní záruku v minimální délce 12 měsíců. Záruka pokrývá mechanické součásti vozidla včetně jeho elektrických systémů bez ohledu na náročnost opravy.

Záruku lze samozřejmě uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě.

Asistenční služba

Celoevropská asistenční služba je součástí 12 měsíční záruky, kterou k vybraným vozům poskytujeme.

Testovací jízda

Všechny vozy jsou připravené k testovací jízdě, stačí o ni požádat! Autorizovaní prodejci se o všechny vozy neustále starají tak, aby byly kdykoliv připravené k jízdě.

Řídit je samozřejmě můžete vy, prodejci se vám rádi budou věnovat a spolu s nimi si budete moci vámi vyhlédnutý automobil důkladně vyzkoušet.

Protiúčet

Autorizovaní prodejci vám ochotně poradí s prodejem vašeho staršího vozu. Vyberte si vozidlo podle svých přání a požadavků a vaše stávající auto nechte protiúčtem. Společně s prodejcem ho prohlédnete a dohodnete nejlepší možnou cenu v rámci trhu. Sepíšete smlouvu, prodejce převezmeme kompletně starost o vaše starší auto a postará se o jeho následný prodej.

Vše vyřešíte v klidu a pohodlí na jednom místě a bez zbytečných komplikací. A vy si můžete zcela užívat nově nabytého vozu.

Financování

Na všechny vozy mají autorizovaní prodejci připravené výhodné financování a pojištění. Pokud vás zajímají vozy s Operativní leasingem, jejich nabídku naleznete zde.